Telewizor Samsung QE55LS01TAUXXH – komofrt w każdym calu

Telewizor Samsung QE55LS01TAUXXH – komofrt w każdym calu został zaprojektowany do każdego miejsca, w dowolnym czasie i pod każdym kątem. Został stworzony dla ludzi, którzy cenią piękny design i pierwszorzędną technologię oraz wyrafinowane wzornictwo, to połączenie pięknego kształtu i praktycznych funkcji. Samsung Serif o wyjątkowej technologii QLED jest prawdziwą ozdobą wnętrza. Dzięki oryginalnym nóżkom to znacznie więcej niż zwykłe urządzenie gospodarstwa domowego.Ten telewizor, będzie pasował do każdego otoczenia, o każdej porze.

Telewizor Samsung QE55LS01TAUXXH

Serif jest piękny pod każdym kątem, idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń. W przeciwieństwie do konwencjonalnych telewizorów, nie musi stać przy ścianie. Dzięki wygodnym nóżkom, które doskonale uzupełniają stylową ramę, można go ustawić w dowolnym miejscu pomieszczenia.

Wszechstronność telewizora Samsung

Telewizor Samsung QE55LS01TAUXXH - komofrt w każdym caluUnikalna technologia kropek kwantowych zastosowana w telewizorze może odtworzyć ponad miliard odcieni, zachowując ich nasycenie przy dowolnej jasności. Wysoka rozdzielczość 4K UHD zapewnia niesamowitą szczegółowość, a procesor Quantum 4K zapewnia najlepszy możliwy wygląd każdego oglądanego programu. Aktywny wzmacniacz głosu jest w stanie analizować otoczenie i wzmacniać dialogi, gdy jest hałas. W trybie Ambient telewizor może dosłownie zniknąć we wnętrzu, osiągając tę samą teksturę, co ściany za nim, lub nada jej wyrafinowany wygląd, zamieniając się w obraz. Może także wyświetlać wiadomości lub informacje o pogodzie. Dzięki nowoczesnym technologiom można z łatwością podłączyć urządzenia mobilne do tego telewizora, aby bezprzewodowo przeglądać filmy i zdjęcia, a także podłączyć słuchawki i głośniki. Funkcja Multi View jest w stanie podzielić ekran na dwie części, z których na jednej można transmitować wideo ze smartfona, a na drugiej można zagrać w grę wideo. Inteligentna platforma Tizen zapewnia mnóstwo zabawy całej rodzinie. Trzech asystentów głosowych jednocześnie – Bixby, Alexa i Asystent Google, z przyjemnością zapewnią usługi już przy pierwszym połączeniu.

Panel QLED

Za jakość obrazu odpowiada matryca 4K z częstotliwością odświeżania 120 Hz i technologią kropek kwantowych. Telewizor QLED wyświetla pełne akcji filmy o wysokim kontraście, płynnej klatce. Margines jasności jest wystarczający, aby uzyskać bogaty obraz podczas odtwarzania treści HDR (obsługiwany jest format HDR10 +).

Pozwala usłyszeć więcej – aktywny wzmacniacz (AVA)

Aktywny wzmacniacz dźwięku wykorzystuje inteligencję przestrzenną dźwięku do rozpoznawania potencjalnych dźwięków zakłócających otoczenie. Automatycznie deklaruje głosy na ekranie dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu sygnałów dźwiękowych, dzięki czemu nie przegapi się żadnego z okien dialogowych.

Dom i nieograniczone możliwości telewizora QE55LS01TAUXXH

Użytkownik może cieszyć się wyglądem telewizora pod każdym kątem, a nie tylko jego wyświetlaczem. Telewizor wygląda świetnie od początku do końca, ze wszystkich stron i jest świetnym wystrojem, gdziekolwiek się go umieści, potrafi elegancko wtopić się w przestrzeń. Składany wspornik podłogowy pozwala umieścić Serif praktycznie w dowolnym miejscu w pokoju. W zestawie z eleganckim metalowym uchwytem, który idealnie pasuje do wyrafinowanej ramy. Świetnie prezentuje się na mniejszej przestrzeni, a możliwość demontażu nóżek dodatkowo ją urozmaica.

Podstawowe cechy

  • System operacyjny: Tizen
  • Procesor kwantowy: 4K QLED
  • Funkcje wideo: HDR 10+, HLG
  • Rozdzielczość: 3840 X 2160 PX
  • Technologia audio: Dolby Digital Plus, adaptacyjna kontrola dźwięku
  • Rozmiar: 125.5 Cm, 74.8 cm, 22.1 cm.

Kilka wskazówek, jak ukryć kable

Wystarczy zebrać starannie kable, aby uzyskać lepszy wygląd. Trzeba zdjąć tylną osłonę, przeciągnąć przewód zasilający przez otwór i przeciągnąć go przez wgłębienie w dnie. Schludność nigdy nie wyglądała lepiej.

Istnieje wiele opcji, aby uchwycić ducha każdego domu – ekskluzywne wzory

Ekran nie musi być czarny, gdy nie ogląda się programów telewizyjnych. Nowy tryb zawiera dwa ekskluzywne wzory, które powstały z zainspirowania się otaczającą naturą. To piękny wzór liści i płótna, z różnymi opcjami kolorystycznymi dopasowanymi do nastroju użytkownika.

Jak cieszyć się każdą chwilą z telewizorem Samsung QE55LS01TAUXXH?

Przydatne informacje przed wyjściem rano, różne opcje tworzenia atmosfery na imprezy z przyjaciółmi, powolne melodie odtwarzane podczas czytania książki lub dzielenia się zdjęciami z bliskimi – Serif oferuje szereg opcji i ustawień, które zmieniają telewizor tak, jak się lubi. Dzięki wbudowanemu AirPlay 2 można łatwo przesyłać strumieniowo filmy, seriale, muzykę i zdjęcia do telewizora bezpośrednio z iPhone’a, iPada.

SmartThings, co to za opcja?

Można uruchomić film na smartfonie w drodze do domu z pracy i łatwo przełączyć się na telewizor Samsung po powrocie do domu. Niezależnie od tego, czy posiada się system Android, czy iOS, można łatwo połączyć się i cieszyć się aplikacją SmartThings.

Biuro w domu – zdalny dostęp

Pracując w domu, można wykorzystać telewizor Samsung i uzyskać zdalny dostęp do uzyskania obrazu ze swojego komputera na jego ekranie. Można nawet używać swojego biurowego komputera, aby uzyskać dostęp do dokumentów lub pracować nad dokumentami za pomocą Microsoft Office 365 – wszystko z wygodnej kanapy.

Ciekawe bonusy dla użytkownika

W roli platformy Smart zaproponowano zastrzeżoną powłokę Tizen, a do sterowania dołączony jest pilot One Remote z mikrofonem do interakcji z asystentami głosowymi. Oprócz zwykłych technologii bezprzewodowych (od Wi-Fi po AirPlay 2) na uwagę zasługuje wbudowany chip NFC. Ułatwia to sparowanie telewizora ze smartfonem w celu odtwarzania muzyki na zestawie głośników. I jest reprezentowany przez głośniki o łącznej mocy 40 watów.